Czwartek, 25 Lipca 2024  Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • POGOTOWIE ZAKUPOWE  

  W celu zapewnienia pomocy osobom, wymagającym wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 Burmistrz Miasta Kalety informuje, iż z dniem 16 marca 2020r. została uruchomiona pomoc usługowa dla mieszkańców Kalet. Pomoc ta będzie polegała na zrobieniu zakupów wyłącznie dla osób:

  1/ starszych, samotnych, pozbawionych opieki i pomocy rodziny,

  2/ osób niepełnosprawnych, samotnych pozbawionych opieki i pomocy rodziny.

  Osoby wymagające pomocy, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 34 352 76 43 lub 34 352 76 34, w dniach roboczych, w godzinach pracy Urzędu Miasta . W sprawach nagłych prosimy o kontakt: 608 026 227 W czasie rozmowy zostanie przeprowadzony wywiad na temat sytuacji zdrowotnej i rodzinnej, po którym pracownik socjalny dokona oceny zasadności udzielenia pomocy.

  Robienie zakupów będzie się odbywać w formie bezkontaktowej tj. osoba wymagająca pomocy będzie zobowiązana do przygotowania torby wraz z listą zakupów i środkami pieniężnymi na klamce drzwi zewnętrzynych mieszkania lub domu (lub inne miejsce wskazane przez klienta).

  Jednocześnie informuje się, iż do kontaktu z osobami chorymi lub podlegającymi kwarantannie uprawnione są wyłącznie służby medyczne lub mundurowe.

  POGOTOWIE ZAKUPOWE

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM