Niedziela, 21 Kwietnia 2024  Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Seniorzy z Miotka aktywnie spędzają wolny czas  

  W dniu wczorajszym, 24 lipca br., przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej spotkali się członkowie Klubu Seniora, skupiającego mieszkańców Kuczowa, Miotka, Mokrusa oraz Zielonej wraz z inicjatorką jego powstania radną Mirosławą Potempą.
  Pogoda dopisywała, więc nasi Seniorzy postanowili aktywnie spędzić wolny czas i skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu wodnego. Członkowie Klubu – nierzadko po raz pierwszy w życiu – mieli okazję popływać na rowerach wodnych oraz kajakach. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort korzystających ze sprzętu, rowerki sterowane były przez pracowników Urzędu Miejskiego w Kaletach. Wycieczka po zbiorniku wodnym przypadła do gustu Seniorom, bo już planowali kolejną wizytę w tym miejscu. Jest to już kolejna aktywna forma spędzenia czasu. Podczas ostatniego Święta Zielonej wzięli oni udział w wycieczce rowerowej trasą okalającą zbiorniki wodne.
  Naszych Seniorów odwiedził wczoraj także burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia.
  Przypomnijmy, że Klub Seniora w Miotku działa już w naszym mieście od 4 lat. Jego ideą jest integracja osób starszych i samotnych, aktywne i twórcze spędzanie wolnego czasu, wzmacnianie kontaktów towarzyskich oraz podtrzymywanie znajomości i przyjaźni.


   

  Seniorzy z Miotka aktywnie spędzają wolny czas

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM