Czwartek, 18 Lipca 2024  Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Spotkanie Wigilijne  

  W dniu 17 grudnia 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbyło się spotkanie wigilijne dla dzieci i ich rodzin, którymi na co dzień opiekuje się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach.  Zaproszono 130 dzieci i ich rodziny. Spotkanie uświetniły występy dzieci ze świetlicy środowiskowej „Port” z Miotka, które w uroczy sposób wcieliły się w role obcokrajowców opowiadajacych o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia w ich krajach. Ponadto atrakcją była przedstawiona na dużym ekranie bajka “Pada Shrek ".
  W trakcie spotkania Burmistrz Miasta mgr Klaudiusz Kandzia złożył życzenia świąteczne dla zebranych. Dzieci obdarowano paczkami świątecznymi, które zrefundowane były ze środków Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaletach i Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kaletach.
  Składamy podziękowania sponsorom oraz wychowawcy P. Marcinowi Painta za przygotowanie młodych aktorów ze świetlicy „Port”. Organizatorem spotkania byli pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaletach.

  Renata Czudaj Kierownik MOPS Kalety  Spotkanie Wigilijne

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM