Czwartek, 25 Lipca 2024  Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Stowarzyszenie "Nasze Kalety" oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach laureatami konkursu "EkoAktywni"  

  W sobotę 4 czerwca 2016 r., w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „EkoAktywni 2016”, który skierowany był do organizacji pozarządowych z województwa śląskiego, prowadzących działalność proekologiczną o charakterze lokalnym i regionalnym.
  Celem konkursu było zachęcenie organizacji do dalszego promowania ekologii oraz nagrodzenie za dotychczasową pracę.
  Organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Miło nam poinformować, że po raz kolejny laureatem konkursu zostało Stowarzyszenie "Nasze Kalety" zdobywając nagrodę 6.000 zł. oraz Szkolny Klub EKOLUBY działający przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach, który za swe działania proekologiczne otrzymał nagrodę w wysokości 3.500 zł. Stowarzyszenie „Nasze Kalety” zostało zgłoszone do niniejszego konkursu przez Miasto Kalety.
  W uroczystej gali wręczenia nagród udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszenia Nasze Kalety: p. Anna Gansiniec, p. Alina Matlik i p. Małgorzata Kulisz oraz przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaletach: dyrektor Dorota Mańczak i p. Ewa Bilińska wraz z uczniami. Z ramienia władz miasta w uroczystości ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród wziął udział Zastępca Burmistrza Miasta Kalety Dariusz Szewczyk.  Stowarzyszenie

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM