Sobota, 02 Marca 2024  Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • VII Gala Przedsiębiorczości w Kaletach  

  Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Ptak mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców z terenu Miasta Kalety na doroczną Galę Przedsiębiorczości. Tradycyjnie, jak co roku w styczniu, tym razem w piątek 26-go, o godzinie 18.00, rozpocznie się wydarzenie, na którym w celu wymiany doświadczeń oraz przedstawienia swoich osiągnięć, będą mogły się spotkać wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą.
  Podczas trwania Gali odbędzie się wręczenie uznanych wyróżnień, nagród im. Johanna Ferdinanda Koulhaasa, dla przedsiębiorców w kategoriach: „NESTOR BIZNESU”, „MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY” oraz „ZŁOTE KOWADŁO BIZNESU”.

  Miasto Kalety dokłada starań, aby te prestiżowe uroczystości były z roku na rok coraz bardziej atrakcyjniejsze dla zaproszonych gości. Dlatego do prowadzenia tegorocznej edycji zaproszono znanego śląskiego artystę estradowego i kabareciarza– Krzysztofa Respondka.

  Organizatorzy Gali zwracają się z prośbą do wszystkich przedsiębiorców, którzy zostali listownie zaproszeni na VII Galę Przedsiębiorczości, o potwierdzenie swojej obecności na tym wydarzeniu do dnia 22 stycznia 2018 roku. Potwierdzenia zgłoszeń należy dokonywać pod numerem telefonu: 34/3527-646. Potwierdzenie obecności na Gali jest obowiązkowe!

  VII Gala Przedsiębiorczości w Kaletach

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM