Środa, 17 Lipca 2024  Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

 • Współpraca z międzynarodową organizacją studencką AIESEC Projekt KIDSPEAK  

  We wrześniu nawiązaliśmy współpracę ze studencką organizacją AIESEC. W naszej szkole gościliśmy dwóch wolontariuszy pochodzących z Ekwadoru i Turcji, którzy w języku angielskim poprowadzili warsztaty dla naszych dzieci. Były to urozmaicone, interaktywne zajęcia odbywające się w czasie godzin lekcyjnych. Wzięli w nich udział wszyscy uczniowie naszej szkoły - od klas I do VI. Podczas zajęć dzieci poznały kulturę i historię krajów, z których pochodzą wolontariusze, uczyli się języka angielskiego poprzez praktykę.
  Celem warsztatów było poszerzenie horyzontów poznawczych uczniów, wzbudzenie zainteresowania światem, zachęcenie ich do dalszej nauki języków obcych oraz budowanie tolerancji międzykulturowej. Zajęcia prowadzone w języku angielskim przez wykwalifikowanych trenerów zapewniły atrakcyjne rozszerzenie cyklu edukacyjnego wspierając główny cel językowej edukacji.
  Projekt zwraca uwagę na wielokulturowość, daje także szansę zdobycia oraz rozwoju zdolności językowych. Wolontariuszami byli u nas Fernando Solano z Ekwadoru i Semih Raman z Istambułu.
   

  Współpraca z międzynarodową organizacją studencką AIESEC Projekt KIDSPEAK

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM