Środa, 06 Lipca 2022  Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji WERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCHKONTRAST

Aktualności

  • Zebranie sprawozdawcze członków Koła PZW Kalety  

    W niedzielę, 7 stycznia, w sali słonecznej Miejskiego Domu Kultury, odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW Kalety za rok 2017. Na zebraniu obecnych było 37 członków Koła oraz zaproszeni goście– burmistrz miasta Klaudiusz Kandzia i przedstawiciel Okręgu PZW Częstochowa– p. Piotr Maroń.
    Spotkanie rozpoczął prezes Koła- p. Robert Kuder. Następnie odczytano protokoły z pracy Zarządu Koła, Skarbnika, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego i Społecznej Straży Rybackiej. W swoim wystąpieniu burmistrz Kalet wyraził podziękowanie za udział kaletańskich wędkarzy w czynach społecznych, oświadczył również, iż w roku bieżącym miasto przeznaczy na zarybianie zbiornika sekcyjnego– Ichtioparku kwotę 10 tysięcy złotych. Zapowiedział pierwszą edycję imprezy pod nazwą „Święto Ryby”, która w roku bieżącym ma się odbyć właśnie w parku tematycznym przy ulicy Fabrycznej.
    W części przeznaczonej na uchwalenie wniosków wprowadzono m. in. kilka zmian do regulaminu połowów na zbiorniku sekcyjnym, w tym podwyższenie opłaty za zezwolenie z 80 na 100 złotych (drugie 200 złotych), czy zapis o zakazie zabierania z łowiska w roku 2018 jesiotrów, jazi i leszczy. Na koniec zebrania zastępca prezesa kaletańskiego Koła PZW- p. Jerzy Pakuła, w którego gestii leżą sprawy związane ze sportem młodzieżowym, zapowiedział, iż w roku 2018 na zbiorniku Zielona Górna (najprawdopodobniej w dniach 26-27 maja) odbędzie się Młodzieżowa Olimpiada Sportów Wędkarskich Polski Południowej.
    Zebranie sprawozdawcze członków Koła PZW Kalety

Najbliższe wydarzenia

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd

Biuletyn październik 2021

Pobierz biuletyn ZOBACZ ARCHIWUM